Kvalitné rúška a respirátory v zľave do -80%! ZOBRAZIŤ >

Dostupnosť spodného prádla, spodnej bielizne na Liliana.sk

Dostupnosť tovaru

Dostupnosť spodného prádla, dostupnosť spodnej bielizne, dodanie spodného prádla, dodanie spodnej bielizne, doručenie spodného prádla, doručenie spodnej bielizne

Objednávky expedujeme v čo najkratšom termíne, obvykle do 6 pracovných dní, najneskôr však do 8 pracovných dní. Presnú dobu expedície objednávky alebo dostupnosť tovaru si môžete overiť telefonicky na linke pre zákazníkov 0949 287 932 (po-pia 8:00–17:00) alebo e-mailom na info@liliana.sk. Taktiež môžete pre overenie dostupnosti tovaru využiť náš kontaktný formulár tu. Ponuka produktov a ich dostupných veľkostí a farieb sa nám pravidelne aktualizuje, takže sa vám vždy zobrazuje aktuálna ponuka. Zákazník je vždy do 24 hodín od uskutočnenia objednávky informovaný o predpokladanom dátume odoslania a doručenia objednávky.

Doba doručenia tovaru sa pri bezhotovostnej platbe (platba vopred bankovým prevodom) predlžuje o čas kedy bude platba pripísaná na náš účet. Možnosti platby nájdete tu. 

Ponúkame vám niekoľko tisíc druhov tovaru v rôznych farbách a veľkostiach, ktorí nie sme v súčasnosti schopní uskladniť. Preto prosím ospravedlňte dlhšiu dobu dodania.

Tovar skladom - aktuálne dostupný tovar skladom, ktorý sme schopní odoslať do 24 hodín od vašej objednávky, nájdete tu:
Ženy skladom (do 24 hod.)
Muži skladom (do 24 hod.)

Dodacia lehota je maximálne 8 pracovných dní. Tovar skladom doručíme do 2 pracovných dní od vašej objednávky. Zvyšný tovar doručíme najneskôr do 8 pracovných dní, zvyčajne je to však v skoršom termíne.

Kontaktný formulár

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

"Vždy mi všetko príde v tej najlepšej kvalite."

"...milo prekvapená za prístup a rýchle vybavenie."

"Nohavičky sadli ako uliate a kvalita top, takže som maximálne spokojná."

Viac recenzií >

NAŠI DOPRAVCOVIA
Tovar vždy v poriadku a včas

Dopravcovia SPS, Slovenská pošta, Zásielkovňa

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info