Dámske plavky výpredaj

Zobraziť novú kolekciu plaviek

  • Previous
  • Ďalší

Dostupnosť tovaru

Dostupnosť spodného prádla, dostupnosť spodnej bielizne, dodanie spodného prádla, dodanie spodnej bielizne, doručenie spodného prádla, doručenie spodnej bielizne

Objednávky expedujeme v čo najkratšom termíne, obvykle do 6 pracovných dní, najneskôr však do 8 pracovných dní. Presnú dobu expedície objednávky alebo dostupnosť tovaru si môžete overiť telefonicky na linke pre zákazníkov 0949 287 932 (po-pia 8:00–17:00) alebo e-mailom na info@liliana.sk. Taktiež môžete pre overenie dostupnosti tovaru využiť náš kontaktný formulár tu. Ponuka produktov a ich dostupných veľkostí a farieb sa nám pravidelne aktualizuje, takže sa vám vždy zobrazuje aktuálna ponuka. Zákazník je vždy do 24 hodín od uskutočnenia objednávky informovaný o predpokladanom dátume odoslania a doručenia objednávky.

Doba doručenia tovaru sa pri bezhotovostnej platbe (platba vopred bankovým prevodom) predlžuje o čas kedy bude platba pripísaná na náš účet. Možnosti platby nájdete tu. 

Ponúkame vám niekoľko tisíc druhov tovaru v rôznych farbách a veľkostiach, ktorí nie sme v súčasnosti schopní uskladniť. Preto prosím ospravedlňte dlhšiu dobu dodania.

Tovar skladom - aktuálne dostupný tovar skladom, ktorý sme schopní odoslať do 24 hodín od vašej objednávky, nájdete tu:
Ženy skladom (do 24 hod.)
Muži skladom (do 24 hod.)

Dodacia lehota je maximálne 8 pracovných dní. Tovar skladom doručíme do 2 pracovných dní od vašej objednávky. Zvyšný tovar doručíme najneskôr do 8 pracovných dní, zvyčajne je to však v skoršom termíne.

Kontaktný formulár

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info