Exkluzívna kolekcia čiapok, šálov a rukavíc na sklade – posielame IHNEĎ! ZOBRAZIŤ ČIAPKY >

Dostupnosť spodného prádla, spodnej bielizne na Liliana.sk

Dostupnosť tovaru

Dostupnosť spodného prádla, dostupnosť spodnej bielizne, dodanie spodného prádla, dodanie spodnej bielizne, doručenie spodného prádla, doručenie spodnej bielizne

Objednávky expedujeme v čo najkratšom termíne, obvykle do 6 pracovných dní, najneskôr však do 8 pracovných dní. Presnú dobu expedície objednávky alebo dostupnosť tovaru si môžete overiť telefonicky na linke pre zákazníkov 0949 287 932 (po-pia 8:00–17:00) alebo e-mailom na info@liliana.sk. Taktiež môžete pre overenie dostupnosti tovaru využiť náš kontaktný formulár tu. Ponuka produktov a ich dostupných veľkostí a farieb sa nám pravidelne aktualizuje, takže sa vám vždy zobrazuje aktuálna ponuka. Zákazník je vždy do 24 hodín od uskutočnenia objednávky informovaný o predpokladanom dátume odoslania a doručenia objednávky.

Doba doručenia tovaru sa pri bezhotovostnej platbe (platba vopred bankovým prevodom) predlžuje o čas kedy bude platba pripísaná na náš účet. Možnosti platby nájdete tu. 

Ponúkame vám niekoľko tisíc druhov tovaru v rôznych farbách a veľkostiach, ktorí nie sme v súčasnosti schopní uskladniť. Preto prosím ospravedlňte dlhšiu dobu dodania.

Tovar skladom - aktuálne dostupný tovar skladom, ktorý sme schopní odoslať do 24 hodín od vašej objednávky, nájdete tu:
Ženy skladom (do 24 hod.)
Muži skladom (do 24 hod.)

Dodacia lehota je maximálne 8 pracovných dní. Tovar skladom doručíme do 2 pracovných dní od vašej objednávky. Zvyšný tovar doručíme najneskôr do 8 pracovných dní, zvyčajne je to však v skoršom termíne.

Kontaktný formulár

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info