Dámske tangá - spodné prádlo v podobe tango nohavičiek a tangáčov

174 položiek

Dámske tangá, ktoré sú navrhnuté veľmi odvážne, provokatívne a odhaľujú oveľa viac ako klasické nohavičky. Buďte zvodná a sexi v string nohavičkách. Dámske tangá otvárajú mužom komoru do ríše snov. Muži milujú tangáče pre ich zvodnosť a pocit vzrušenia. Luxusné nohavičky tangá sú ozdobou pre vaše krásne sexy pozadie. Aj tango nohavičky môžu byť pohodlné, ak sú vyrobené z kvalitných a príjemných materiálov. Presne také sú tangá nohavičky v našej ponuke. Nájdete tu dámske tangá nohavičky všetkých farieb: červené, ružové, fialové, ale tiež štýlové biele alebo čierne. V ostatnom čase sa nohavičky string stali súčasťou každodenného nosenia. Mnohé z nás nosia tango nohavičky aj do postele. Presvedčte sa o luxusnej kvalite našich string, čipkovaných alebo hladkých nohavičiek. Výber je len na vás. Dámske nohavičky a spodné prádlo online nájdete v Liliana.sk. Túžite aj po tango plavkách? Vaše prianie je nám rozkazom. Tangá plavky v našej ponuke.

Zobraziť:

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info