Dámske plavky výpredaj

 vv

Tangá

255 položiek

Tangá, ktoré sú navrhnuté veľmi odvážne, provokatívne a odhaľujú oveľa viac ako klasické nohavičky. Buďte zvodná a sexi v string nohavičkách. Damske tanga otvárajú mužom komoru do ríše snov. Muži milujú tangáče pre ich zvodnosť a pocit vzrušenia. Luxusné nohavičky tangá sú ozdobou pre vaše krásne sexy pozadie. Aj tango nohavicky môžu byť pohodlné ak sú vyrobené z kvalitných a príjemných materiálov. Presne také sú tangá nohavičky v našej ponuke. U nás nájdete tangace všetkých farieb: červené, ružové, fialové tanga, ale tiež štýlové biele alebo čierne dámske tangá. V ostatnom čase sa nohavicky string stali súčasťou každodenného nosenia. Mnohé z nás nosia tango nohavičky aj do postele. Nohavicky tanga, ktorým neodoláte vy ani váš partner. Presvedčte sa o luxusnej kvalite našich string nohaviciek. Čipkové alebo hladké nohavicky string? Výber je len na vás. Nohavičky string a spodne pradlo online nájdete v Liliana.sk. Túžite aj po tango plavkách? Vaše prianie je nám rozkazom. Tangá plavky v našej ponuke.

Zobraziť:

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info