Zobraziť čiapky

 vv

Slipy a pánské tangá

8 položiek

Slipy sú klasika, ktorá sa len tak ľahko neobnosí - biele slipy, čierne alebo farebné, výber je len na vás! Ponúkame vám širokú ponuku pánskych slipov, pre odvážnejších máme pripravené panske tanga. Slipy nosia muži už od dávna a vedia prečo. Kvalitné panske slipy sa príjemne nosia a navyše držia všetko pohromade. Ak ste zatúžili po experimente, vyskúšajte panske tanga. Pánske tangá sú tu pre mužov, ktorí radi skúšajú nové veci a sú vždy pripravení prekvapiť a potešiť svoju polovičku. A to panske tanga určite dokážu. Pánske tango slipy sú tu pre vás. Ak máte naopak radi boxerky alebo trenky, kliknite sem. Kvalitné pánske spodné prádlo by malo byť súčasťou šatníka každého džentlmena. Ženy milujú na mužoch kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, ktorá je sexy a nepôsobí vyťahane. Vytvorte si komplet s tielkom alebo spodným tričkom a dajte vášmu šatníku so spodným prádlom nový nádych. Pánske tielka a spodné tričká nájdete tu. Obtiahnuté pánske biele tielko v kombinácii s bielymi slipami alebo bielymi boxerkami je nesmrteľná kombinácia, ktorá bude vždy pôsobiť nadčasovo a sexy! 

Zobraziť:

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info