Zobraziť čiapky

 vv

Plavky a šortky

61 položiek

Pánske plavky, šortky a šortkové plavky. Hľadáte pánske plavky online? V eshope Liliana.sk nájdete panske plavky rôznych strihov a farieb. Ak vás nudia klasické plavky, odporúčame vyskúšať pánske šortky a bermudy na kúpanie, ktoré sú medzi mužmi v súčasnosti veľmi populárne. Všetky plavky pánske sú vyrobené z kvalitných a elastických materiálov, majú rýchloschnúce vlastnosti. Vyberte si svoj štýl pánskych plaviek, ktorý vám najviac vyhovuje. Ponúkame širokú paletu plaviek pre mužov - panske plavky boxerkového strihu, dlhé pánske plavky, pánske šortky aj slipové plavky. Vyberte si plavky podľa svojho vkusu a pláž bude patriť vám.

Zobraziť:

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info