Plavky 2019 online - jednodielne a dvojdielne plavky 2019, push up plavky, bikiny

1445 položiek

odkaz odkaz odkaz odkaz

Plavky 2019 sú tu online! Ak hľadáte tohtosezónne novinky plaviek, ste tu správne. Bikiny, dvojdielnejednodielne plavky nájdete v tejto kategórii. Ponuka plaviek je naozaj bohatá a pestrá. Novinky plaviek 2019 prinášajú so sebou farebnosť, luxus a príťažlivosť. Prevládajú bikini v rôznych farbách, od výmyslu sveta. Tohtosezónnym hitom sú tiež luxusné plavky s push-up efektom. Push up plavky vám vyčaria neodolateľný dekolt a v tejto kategórii je ich neúrekom. Nezabúdame ani na moletky a na ženy oblejších a plnších tvarov - ponúkame tiež plavky xxl, plavky pre väčšie poprsie, niektoré modely plaviek sú až do veľkosti 4xl ba až 5xl. Plavky pre moletkypre ženy s veľkými prsiami, dokonale držia tvar a vyformujú vašu postavu. Damske plavky Marko tvoria väčšinu z našej ponuky. Ide o kvalitné jednodielnedvojdielne plavky vyrobené z talianskej tkaniny. Veľmi dlho vydržia a sú odolné voči pôsobeniu chlóru a slnku. Celé plavky zakryjú problémové partie a pomôžu vymodelovať bruško aj prsia. Plavky 2019 prinášajú pocit farebnosti, luxusu a príťažlivosti. Nechajte sa zviesť aj vy. Plavky online shop Liliana.sk vám ponúka viac ako 1 000 TOP modelov. Zoberte si na dovolenku aj ďalšie spodné prádlo z našej ponuky. Zvodné podprsenky a nohavičky nemôžu vo vašom kufri chýbať.

Zobraziť:

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info