Dámske plavky výpredaj

Zobraziť novú kolekciu plaviek

Silikónové, samodržiace a samolepiace

5 položiek

​Silikonova podprsenka, samodržiaca podprsenka, samolepiaca podprsenka alebo nalepovacia podprsenka. Názvy sú rôzne, účel pre tieto podprsenky je len jeden - byť neviditelna podprsenka. Silikonove podprsenky, samodržiace podprsenky alebo samolepiace podprsenky spravia zo seba neviditeľnú podprsenku. Silikónová podprsenka je ideálna pod večerné šaty, kedy nemôže byť vidno žiadne ramienka ani obrysy podprsenky. Silikonova podprsenka drží ideálne vaše prsia, pretože je potretá špeciálnym lekárskym lepidlom. Podobné využitie má aj samodržiaca podprsenka, s tým rozdielom, že samodržiaca podprsenka sa nalepuje z pásmi na boku tela. Samolepiaca podprsenka alebo aj nalepovacia podprsenka teda môže byť buď silikonova podprsenka alebo samodržiaca podprsenka. Nalepovacie podprsenky sú hladké a pôsobia veľmi prirodzene. Neviditeľná podprsenka poskytuje rýchle a efektné riešenie pre okamžité skrášlenie vašich pŕs.

baner na filtrovanie velkosti silikonovych, samodrziacich a samolepiacich podprseniek

Zobraziť:

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info