Silikónové podprsenky, samodržiace podprsenky, samolepiace podprsenky a nalepovacie podprsenky

5 položiek

​Silikonova podprsenka, samodržiaca podprsenka, samolepiaca podprsenka alebo nalepovacia podprsenka. Názvy sú rôzne, účel pre tieto podprsenky je len jeden - byť neviditelna podprsenka. Silikonove podprsenky, samodržiace podprsenky alebo samolepiace podprsenky spravia zo seba neviditeľnú podprsenku. Silikónová podprsenka je ideálna pod večerné šaty, kedy nemôže byť vidno žiadne ramienka ani obrysy podprsenky. Silikonova podprsenka drží ideálne vaše prsia, pretože je potretá špeciálnym lekárskym lepidlom. Podobné využitie má aj samodržiaca podprsenka, s tým rozdielom, že samodržiaca podprsenka sa nalepuje z pásmi na boku tela. Samolepiaca podprsenka alebo aj nalepovacia podprsenka teda môže byť buď silikonova podprsenka alebo samodržiaca podprsenka. Nalepovacie podprsenky sú hladké a pôsobia veľmi prirodzene. Neviditeľná podprsenka poskytuje rýchle a efektné riešenie pre okamžité skrášlenie vašich pŕs.

baner na filtrovanie velkosti silikonovych, samodrziacich a samolepiacich podprseniek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info