Dámske plavky výpredaj

Zobraziť novú kolekciu plaviek

Plavky

1446 položiek

odkaz odkaz odkaz odkaz

Plavky 2019 sú tu online! Ak hľadáte tohtosezónne novinky plaviek, ste tu správne. Bikiny, dvojdielnejednodielne plavky nájdete v tejto kategórii. Ponuka plaviek je naozaj bohatá a pestrá. Novinky plaviek 2019 prinášajú so sebou farebnosť, luxus a príťažlivosť. Prevládajú bikini v rôznych farbách, od výmyslu sveta. Tohtosezónnym hitom sú tiež luxusné plavky s push-up efektom. Push up plavky vám vyčaria neodolateľný dekolt a v tejto kategórii je ich neúrekom. Nezabúdame ani na moletky a na ženy oblejších a plnších tvarov - ponúkame tiež plavky xxl, plavky pre väčšie poprsie, niektoré modely plaviek sú až do veľkosti 4xl ba až 5xl. Plavky pre moletkypre ženy s veľkými prsiami, dokonale držia tvar a vyformujú vašu postavu. Damske plavky Marko tvoria väčšinu z našej ponuky. Ide o kvalitné jednodielnedvojdielne plavky vyrobené z talianskej tkaniny. Veľmi dlho vydržia a sú odolné voči pôsobeniu chlóru a slnku. Celé plavky zakryjú problémové partie a pomôžu vymodelovať bruško aj prsia. Plavky 2019 prinášajú pocit farebnosti, luxusu a príťažlivosti. Nechajte sa zviesť aj vy. Plavky online shop Liliana.sk vám ponúka viac ako 1 000 TOP modelov. Zoberte si na dovolenku aj ďalšie spodné prádlo z našej ponuky. Zvodné podprsenky a nohavičky nemôžu vo vašom kufri chýbať.

Zobraziť:

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info