Zobraziť čiapky

Zobraziť čiapky

Plavky Megan M-056 fialové

Plavky Megan M-056 fialové

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 20,70 € s DPH

Výrobca: Marko

Plavky Megan s podprsenkou s push-up efektom a nohavičkami na viazanie po stranách. Plavky Megan sú módny hit tohto roka! Pekne zladené nohavičky s podprsenkou v talianskom štýle dodávajú plavkám ten správny šmrnc. Košíčky sú hladké, vystužené s kosticami. V spodnej časti podprsenky sú push-up vankúšiky, ktoré sú vyberateľné. Konštrukcia podprsenky je robená tak, aby dvíhala prsia smerom nahor. V strede medzi košíčkami je dekoratívny šperk v tvare kruhu. Podprsenka sa viaže na krku a na chrbáte. Push-up vankúšiky sú dodávané len k veľkostiam S, M a L. Väčšie veľkosti XL a XXL majú iba vystužené košíčky bez push-up vankúšikov. Veľkostná tabuľka pre plavky Megan udávaná výrobcom: Veľkosť S - podprsenka zodpovedá košíčkom 70B a 75A, nohavičky sú v rozmere 82-88 cm. Veľkosť M - podprsenka zodpovedá košíčkom 70C a 75B, nohavičky sú v rozmere 86-94 cm. Veľkosť L - podprsenka zodpovedá košíčkom 70D a 75C, nohavičky sú v rozmere 90-100 cm. Veľkosť XL - podprsenka zodpovedá košíčkom 75D a 80C, nohavičky sú v rozmere 94-106 cm. Veľkosť XXL - podprsenka zodpovedá košíčkom 80D a 85C, nohavičky sú v rozmere 98-108 cm.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info