Mat 909/1 Kaja podprsenka push-up SK

Mat 909/1 Kaja podprsenka push-up SK

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA -40% ODOŠLEME DO 24 HODÍN 75D

Jedinečná a veľmi užitočná. Taká je hladká push-up podprsenka od značky MAT, ktorá by nemala chýbať vo vašom šatníku. Je vyrobená z hladkého mikrovlákna. Košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Podprsenka má vrecká na vypchávky, ktoré sú už vložené v košíčkoch. V prípade potreby si ich môžete vybrať. Jedinečnosť tejto podprsenky je v ramienkach. Táto podprsenka má 3 ramienka, ktoré sú plne odnímateľné. Zapína sa tak, že tretie ramienko za chrbtom prekrížite a vediete ho dopredu okolo bruška, kde ho zapnete pomocou patentu. Podprsenka nemá klasické zapínanie pomocou háčikov. Pre lepšiu predstavivosť zapínania si môžete pozrieť obrázky v galérii, kde uvidíte postupnosť jednotlivých krokov. Takéto zapínanie využijete najmä pre topy, klasické šaty alebo večerné šaty s odhaleným chrbtom alebo ramenami. Tento kúsok môžete nosiť počas celého roka a mať aspoň jeden v šatníku sa naozaj vyplatí. Podprsenka je balená v krabičke. Využitie pri večerných šatách s odhaleným chrbtom: tretie ramienko si za chrbtom prekrížite a vediete ho dopredu okolo bruška, kde si podprsenku zapnete pomocou patentu. Zadné prekríženie si môžete posúvať podľa potreby vyššie alebo nižšie. Ak máte napr. šaty s väčším odhalením chrbta, prekríženie si ľahko posuniete nižšie a bude vám vidieť len váš krásne opálený chrbát :) Zloženie: 63% polyamid, 20% bavlna, 9% elastan, 8% polyuretán.

12,16 € s DPH

20,26 € s DPH Zľava 8,10 €

Výrobca: Mat

Typ podprsenky: push-up
Kostice: áno
Bočné kosticke: nie
Vrecká na vypchávky: áno
Odopínateľné ramienka: áno
Regulovateľné ramienka: áno
Počet ramienok: 3
Podprsenka nemá klasické zapínanie pomocou háčikov.

Jedinečná a veľmi užitočná. Taká je hladká push-up podprsenka od značky MAT, ktorá by nemala chýbať vo vašom šatníku. Je vyrobená z hladkého mikrovlákna. Košíčky sú z vnútornej strany podšité bavlnou. Podprsenka má vrecká na vypchávky, ktoré sú už vložené v košíčkoch. V prípade potreby si ich môžete vybrať. Jedinečnosť tejto podprsenky je v ramienkach. Táto podprsenka má 3 ramienka, ktoré sú plne odnímateľné. Zapína sa tak, že tretie ramienko za chrbtom prekrížite a vediete ho dopredu okolo bruška, kde ho zapnete pomocou patentu.

Podprsenka nemá klasické zapínanie pomocou háčikov. Pre lepšiu predstavivosť zapínania si môžete pozrieť obrázky v galérii, kde uvidíte postupnosť jednotlivých krokov. Takéto zapínanie využijete najmä pre topy, klasické šaty alebo večerné šaty s odhaleným chrbtom alebo ramenami. Tento kúsok môžete nosiť počas celého roka a mať aspoň jeden v šatníku sa naozaj vyplatí. Podprsenka je balená v krabičke.

Využitie pri večerných šatách s odhaleným chrbtom: tretie ramienko si za chrbtom prekrížite a vediete ho dopredu okolo bruška, kde si podprsenku zapnete pomocou patentu. Zadné prekríženie si môžete posúvať podľa potreby vyššie alebo nižšie. Ak máte napr. šaty s väčším odhalením chrbta, prekríženie si ľahko posuniete nižšie a bude vám vidieť len váš krásne opálený chrbát :)

Zloženie: 63% polyamid, 20% bavlna, 9% elastan, 8% polyuretán.

Odporúčame kombinovať s tangami Mat 537/4 Paula.

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

NAPOSLEDY PREZERANÝ TOVAR

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info