Tehotenské pančuchy Fiore Body Care Mama 40 DEN SK

Tehotenské pančuchy Fiore Body Care Mama 40 DEN SK

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA -30% ODOŠLEME DO 24 HODÍN 4-L

Tehotenské pančuchové nohavice Fiore Body Care Mama 40 DEN prinášajú tehotnej žene úľavu a pocit pohodlia počas ich nosenia. Pančuchy sa optimálne prispôsobujú tehotenskému brušku. Majú zosilnenú podpornú časť pod bruškom, vďaka čomu bruško jemne nadvihnú a tým odľahčia chrbticu. Majú vytvarovaný sed, ploché švy, bavlnený klin a sú bez viditeľne zosilnenej prstovej časti. Tieto skvelé pančuchy sú vyrobené inovatívnym spôsobom, technológiou Silver Fresh. Ide o antibakteriálnu úpravu, ktorá vďaka molekulám striebra zabraňuje množeniu baktérií, zvyšuje komfort nosenia a udrží vás sviežo počas celého dňa.

4,52 € s DPH

6,45 € s DPH Zľava 1,94 €

Výrobca: Fiore

POZRITE SI TABUĽKU VEĽKOSTÍ

Tehotenské pančuchové nohavice
Fiore Body Care Mama 40 DEN prinášajú tehotnej žene úľavu a pocit pohodlia počas ich nosenia. Pančuchy sa optimálne prispôsobujú tehotenskému brušku. Majú zosilnenú podpornú časť pod bruškom, vďaka čomu bruško jemne nadvihnú a tým odľahčia chrbticu. Majú vytvarovaný sed, ploché švy, bavlnený klin a sú bez viditeľne zosilnenej prstovej časti. Tieto skvelé pančuchy sú vyrobené inovatívnym spôsobom, technológiou Silver Fresh. Ide o antibakteriálnu úpravu, ktorá vďaka molekulám striebra zabraňuje množeniu baktérií, zvyšuje komfort nosenia a udrží vás sviežo počas celého dňa.

Typ pančúch: tehotenské pančuchové nohavice, tehotenské pančušky, pančuchy pre tehotné
Hrúbka: 40 DEN
Vlastnosti: polopriehľadné, odolné, pružné, vytvarovaný sed, s plochými švami, bavlneným klinom a sú bez viditeľne zosilnenej prstovej časti
Značka: Fiore
Materiál: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

Farebná paleta pančúch Fiore Body Care Mama 40 DEN

 LIGHT NATURAL 
 NATURAL
 TAN
 GRAPHITE
 BLACK

O značke Fiore: zmeniť vnímanie pančuchového tovaru, je cieľom značky Fiore. Táto obľúbená značka, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov, v sebe spája parížsky šik a taliansky sexepíl. Je špecialistom na pančuchy a pančuchové nohavice, ktoré sú kvalitné a zároveň dostupné.

Tabuľka veľkostí pančúch Fiore

 Veľkosť   Výška (cm)   Obvod bokov (cm)   Hmotnosť (kg) 
 2-S 155-164    90-100  48-60
 3-M 162-172  100-116  58-68
 4-L 172-182  110-120  65-80
 5-XL 172-185  116-128   80-90 

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info