Sťahovacie zoštíhľujúce pančuchy s vysokým pásom Fiore Body Care High Waist Bikini 20 DEN SK

Sťahovacie zoštíhľujúce pančuchy s vysokým pásom Fiore Body Care High Waist Bikini 20 DEN SK

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA -30% ODOŠLEME DO 24 HODÍN 2-S

Zoštíhľujúce dámske pančuchové nohavice Fiore Body Care High Waist Bikini 20 DEN vám dokonale vymodelujú siluetu. Pančuchy vás zoštíhlia v oblasti bruška a bokov. Zároveň podporia váš krvý obeh, čím predídete bolesti a opuchu nôh. Vaším nohám dodajú pocit ľahkosti počas celého dňa. Pančuchy majú ploché švy, v hornom leme majú silikonový pásik, ktorý zabraňuje skĺznutiu pančúch. Tieto skvelé pančuchy sú vyrobené inovatívnym spôsobom, technológiou Silver Fresh. Ide o antibakteriálnu úpravu, ktorá vďaka molekulám striebra zabraňuje množeniu baktérií, zvyšuje komfort nosenia a udrží vás počas sviežo celého dňa.

8,55 € s DPH

12,21 € s DPH Zľava 3,66 €

Výrobca: Fiore

POZRITE SI TABUĽKU VEĽKOSTÍ

Zoštíhľujúce dámske pančuchové nohavice
Fiore Body Care High Waist Bikini 20 DEN vám dokonale vymodelujú siluetu. Pančuchy vás zoštíhlia v oblasti bruška a bokov. Zároveň podporia váš krvý obeh, čím predídete bolesti a opuchu nôh. Vaším nohám dodajú pocit ľahkosti počas celého dňa. Pančuchy majú ploché švy, v hornom leme majú silikonový pásik, ktorý zabraňuje skĺznutiu pančúch. Tieto skvelé pančuchy sú vyrobené inovatívnym spôsobom, technológiou Silver Fresh. Ide o antibakteriálnu úpravu, ktorá vďaka molekulám striebra zabraňuje množeniu baktérií, zvyšuje komfort nosenia a udrží vás počas sviežo celého dňa

Typ pančúch: vysoké zoštíhľujúce pančuchové nohavice, sťahovacie pančuchové nohavice s vysokým pásom
Hrúbka: 20 DEN
Vlastnosti: tenké, modelujúce, zoštíhľujúce, priehľadné, elastické, pevné, odolné, plochý šev, silikonový pásik, ktorý bráni skíznutiu pančúch, vysoký pás
Značka: Fiore
Materiál: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

Farebná paleta pančúch Fiore Body Care High Waist Bikini 20 DEN

 LIGHT NATURAL 
 BLACK

O značke Fiore: zmeniť vnímanie pančuchového tovaru, je cieľom značky Fiore. Táto obľúbená značka, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov, v sebe spája parížsky šik a taliansky sexepíl. Je špecialistom na pančuchy a pančuchové nohavice, ktoré sú kvalitné a zároveň dostupné.

Tabuľka veľkostí pančúch Fiore

 Veľkosť   Výška (cm)   Obvod bokov (cm)   Hmotnosť (kg) 
 2-S 155-164    90-100  48-60
 3-M 162-172  100-116  58-68
 4-L 172-182  110-120  65-80
 5-XL 172-185  116-128   80-90 

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info