Dámske plavky výpredaj

 vv

Gatta Day Care 50 DEN špeciálne dámske pančuchy na chudnutie a proti celulitíde

Gatta Day Care 50 DEN špeciálne dámske pančuchy na chudnutie a proti celulitíde

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 8,69 € s DPH

Výrobca: Gatta

Skvelé pančuchy na chudnutie a proti celulitíde! Špeciálne, nepriehľadné dámske pančucháče Gatta Day Care 50 sú vyrobené zo špeciálneho materiálu s aktívnymi látkami, ktoré v kontakte s kožou absorbujú teplo tela a zmenia ho v hlboké infračervené žiarenie. Žiarenie sa vracia späť do kožného tkaniva, vďaka čomu dochádza k ohrievaniu kožných buniek a zlepšenie obehu lymfy. Stimulujú bunkovú premenu, zlepšujú prekrvenie kože a podporujú redukciu tukového tkaniva. Koža v oblasti stehien, brucha a zadočku je lepšie prekrvená, ľahšie sa zbavuje škodlivín a prebytočného tuku. Prvé zmeny sú vidieť po 4 týždňoch nosenia pančúch. Hrúbka pančúch je 50 DEN. Zloženie: 87% elastan, 1% bavlna.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info