Dámske plavky výpredaj

 vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Lily M-108 zafírové (85)

Plavky Lily M-108 zafírové (85)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

doručíme vám v piatok 28.7.

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 17,25 € s DPH

Výrobca: Marko

Zafírové krásne plavky určené pre ženy s väčším poprsím. Lily M-108 sú ponukou pre ženy s netypickými rozmermi (väčšia horná časť, menšia spodná časť). Sú perfektne strihané, úžasne držia ťažobu veľkého poprsia a vďaka tomu poprsie zvádza svojou krásou.Komplet má plnšie nohavičky zvýraznené štýlovým opaskom a bižuterným zapínaním. Podprsenka má vystuženú dolnú časť a širšie ramienka. Košíčky majú navyše vystužené vypchávky, ktoré je možné vybrať a tým vytvoriť mäkké košíčky. Podprsenka je na zaväzovanie na chrbte i na šiji. Je bez kostíc.Plavky boli vyrobené s vysokoakostnej talianskej látky, ktorá má hologram garantujúci autenticitu a originalitu modelu.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info