Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: 4.59/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

Tehotenské pančuchy Veneziana Mamma Donna 20 DEN

VIAC FARIEB

Veľmi pohodlné pančuchy pre tehotné! Vaša obľúbená značka Veneziana nezabúda ani na potreby tehotných žien a na budúce mamičky. Pre pohodlie počas vášho tehotenstva vám odporúčame tieto relaxačné, flexibilné pančuchové nohavice, ktoré majú na brušku špeciálny klín (sú "zbavené" pásu, aby netlačili) čo zabezpečuje vysoký komfort pri ich nosení. Pančušky sú bez "nohavičkovej časti" čo znamená, že sú ukončené akoby boli obtiahnuté šaty. Keď si ich vytiahnete po prsia ako na obrázku, ich dĺžku budete mať približne po kolená. Tehotenské pančuchy Mamma Donna sú vyrobené z mikrovlákna, sú veľmi príjemné na telo a pohodlné na nosenie, matné. Hrúbka 20 DEN. Zloženie: 88% polyamid, 12% elastan. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni.

6,07 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Veneziana

Veľmi pohodlné pančuchy pre tehotné! Vaša obľúbená značka Veneziana nezabúda ani na potreby tehotných žien a na budúce mamičky. Pre pohodlie počas vášho tehotenstva vám odporúčame tieto relaxačné, flexibilné pančuchové nohavice, ktoré majú na brušku špeciálny klín (sú "zbavené" pásu, aby netlačili) čo zabezpečuje vysoký komfort pri ich nosení. Pančušky sú bez "nohavičkovej časti" čo znamená, že sú ukončené akoby boli obtiahnuté šaty. Keď si ich vytiahnete po prsia ako na obrázku, ich dĺžku budete mať približne po kolená. Tehotenské pančuchy Mamma Donna sú vyrobené z mikrovlákna, sú veľmi príjemné na telo a pohodlné na nosenie, matné. Hrúbka 20 DEN. Zloženie: 88% polyamid, 12% elastan. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni.

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info