Gaia 069 nevystužená podprsenka

Gaia 069 nevystužená podprsenka

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Inovatívna podprsenka Gaia 069 so zapínaním na prednej strane. Mäkká podprsenka je vyrobená z príjemnej látky s drobnými bodkami. Bočná, stredná a horná časť košíčkov je vyrobená z pružného, elastického materiálu. Vnútorná strana košíčkov je lemovaná jemnou tkaninou, ktorá zároveň dáva tvar košíčkom. Podprsenka nemá kostice, takže je veľmi pohodlná. Šírka ramienok je vhodne prispôsobená rozmerom, čo zaisťuje pohodlie. Ramienka sú nastaviteľné. Zloženie: 66% polyamid, 24% polyester, 10% elastan.

20,34 € s DPH

Výrobca: Gaia

Inovatívna podprsenka Gaia 069 so zapínaním na prednej strane. Mäkká podprsenka je vyrobená z príjemnej látky s drobnými bodkami. Bočná, stredná a horná časť košíčkov je vyrobená z pružného, elastického materiálu. Vnútorná strana košíčkov je lemovaná jemnou tkaninou, ktorá zároveň dáva tvar košíčkom. Podprsenka nemá kostice, takže je veľmi pohodlná. Šírka ramienok je vhodne prispôsobená rozmerom, čo zaisťuje pohodlie. Ramienka sú nastaviteľné. Zloženie: 66% polyamid, 24% polyester, 10% elastan.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info