Zobraziť novú kolekciu plaviek

Plavky Shakira 2 M-117 červeno-tmavo modré pásiky (145)

Plavky Shakira 2 M-117 červeno-tmavo modré pásiky (145)

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

  • Cena: 24,84 € s DPH

Výrobca: Marko

Americké farebné prevedenie, ktoré na seba upúta pozornosť - to sú skvele strihané bikini Shakira 2 M-117 v prevedení červených a tmavo modrých pásikov. Podprsenka je v prevedení topu, má vystužené vypchávky (vyberateľné), vďaka ktorým získava poprsie na objeme. Na bokoch sú zvislé kostice, ktoré zaručujú pohodlné nosenie a podprsenka sa vďaka nim nezosúva. Ramienka je možné zaviazať buď na šiji, alebo na prsiach. Nohavičky sú skutočným hitom. Vzadu sú trochu vyššieho strihu, na bokoch majú dvojitú naberanú tkaninu. Vytvára písmeno V, a preto postava vyzerá veľmi atraktívne a sebavedome. Plavky sú vyrobené z talianskeho materiálu, ktorý zdôrazňuje ženské vnady.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info