Steven 055 pánske ponožky 100% bavlna

Steven 055 pánske ponožky 100% bavlna

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Doprajte vašim nohám pohodlie a komfort počas celého dňa kvalitnými ponožkami! Pánske kvalitné ponožky od výrobcu Steven sú vyrobené z prírodnej 100% bavlny, nespôsobujú alergie. Ponožky sú mäkké a pružné na dotyk, dodávajú pocit komfortu a pohodlia. Ponožky zanechávajú svoje vlastnosti aj po mnohých praniach. Zloženie: 100% bavlna.

2,39 € s DPH

Výrobca: Steven

Doprajte vašim nohám pohodlie a komfort počas celého dňa kvalitnými ponožkami! Pánske kvalitné ponožky od výrobcu Steven sú vyrobené z prírodnej 100% bavlny, nespôsobujú alergie. Ponožky sú mäkké a pružné na dotyk, dodávajú pocit komfortu a pohodlia. Ponožky zanechávajú svoje vlastnosti aj po mnohých praniach. Zloženie: 100% bavlna.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info