Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: 4.56/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Gatta Bye Cellulite pančuchy proti celulitíde 20 DEN

Dámske pančuchy Gatta Bye Cellulite sú vyrobené zo špeciálneho materiálu s aktívnymi minerálnymi substanciami. Tieto látky absorbujú v kontakte s kožou teplo tela, ktoré sa následne zmení na infračervené žiarenie. Toto žiarenie preniká hlboko do kože, čo vedie k jemnému až intenzívnemu ohrievaniu kožných buniek. Stimuláciou bunečnej premeny sa prekrví pokožka a zmierni sa pomarančová koža. Pančucháče sú vyrobené z priadze NILIT, vďaka ktorej sa zlepšuje prietok lymfy, čo má zoštíhľujúci a anticelulitídny efekt. Viditeľné sú zmeny v okolí bokov, zadku a brucha po cca. 4 týždňoch používania. Ich efektívnosť sa neznižuje ani po mnohonásobnom praní vďaka použitiu špeciálnej technológie. Sú nepriehľadné, matné, o hrúbke 20 DEN. Zloženie: 85% polyamid, 14% elastan, 1% bavlna.

9,08 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Gatta

Dámske pančuchové nohavice Gatta Bye Cellulite 20 DEN sú vyrobené zo špeciálneho materiálu s aktívnymi minerálnymi substanciami. Tieto látky absorbujú v kontakte s kožou teplo tela, ktoré sa následne zmení na infračervené žiarenie. Toto žiarenie preniká hlboko do kože, čo vedie k jemnému až intenzívnemu ohrievaniu kožných buniek. Stimuláciou bunečnej premeny sa prekrví pokožka a zmierni sa pomarančová koža. Pančucháče sú vyrobené z priadze NILIT, vďaka ktorej sa zlepšuje prietok lymfy, čo má zoštíhľujúci a anticelulitídny efekt. Viditeľné sú zmeny v okolí bokov, zadku a brucha po cca. 4 týždňoch používania. Ich efektívnosť sa neznižuje ani po mnohonásobnom praní vďaka použitiu špeciálnej technológie. Pančuchy sú nepriehľadné, matné, bez zvýraznenej prstovej časti a so zosilneným sedom.

Typ pančúch: anticelulitídové pančuchové nohavice
Hrúbka: 20 DEN
Vlastnosti: tenké, hladké, bez vzoru, matné, elastické, komfortné, modelujúce, zoštihľujúce,
anticelulitídove, bez zvýraznenej prstovej časti a so zosilneným sedom
Farba: viac farieb
Značka: Gatta
Materiál: 85% polyamid, 14% elastan, 1% bavlna

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info