Košieľka Luna červená + tangá ZDARMA!

Košieľka Luna červená + tangá ZDARMA!

Hodnotenie produktu: 4.83/5 (29x)

Vaše hodnotenie:

BESTSELLER

Zmyselná a zvodná, taká budete v saténovej košieľke Luna od vašej obľúbenej značky Livia Corsetti. Košieľka je vyrobená z luxusného saténu, lemovaná čiernou krajkou v spodnej a zadnej časti. Hlboký výstrih v tvare písmena "V" zvodne odhalí prsia, zdobí ho dlhá čierna mašľa. Ramienka sú tenké, nastaviteľné, ich dĺžku si môžete prispôsobiť. Súčasťou košieľky sú aj tangá nohavičky, pekne ladené ku košieľke. Materiál: 75% polyamid, 15% elastan, 10% polyester.

27,89 € s DPH

Výrobca: Livia Corsetti

Zmyselná a zvodná, taká budete v saténovej košieľke Luna od vašej obľúbenej značky Livia Corsetti. Košieľka je vyrobená z luxusného saténu, lemovaná čiernou krajkou v spodnej a zadnej časti. Hlboký výstrih v tvare písmena "V" zvodne odhalí prsia, zdobí ho dlhá čierna mašľa. Ramienka sú tenké, nastaviteľné, ich dĺžku si môžete prispôsobiť. Súčasťou košieľky sú aj tangá nohavičky, pekne ladené ku košieľke. 

Materiál: 75% polyamid, 15% elastan, 10% polyester

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info