Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Gatta Body Relaxmedica 40 DEN kompresívne pančuchy proti kŕčovým žilám

Dámske kompresívne pančuchové nohavice Gatta Body Relaxmedica 40 DEN pomáhajú proti vzniku kŕčových žíl, navyše dokonale modelujú a zoštíhlia vašu postavu. Veľmi funkčné, zdravotné dámske pančuchy zaisťujú správny krvný obeh a pomáhajú vašim nohám proti opuchnutiu. Pančušky majú pozdĺž celej nohy na žily jemný, striedavý tlak (najväčší v oblasti členkov 6 mm Hg, nižšie pod kolenami 4,5 mm Hg a najnižší 3 mm Hg v oblasti stehien). V páse majú elastickú gumu, ktorá vás počas nosenia nebude tlačiť a vy sa budete cítiť veľmi komfortne. Kompresívne pančuchové nohavice už dávno nie sú tými nepeknými pančuchami ako tomu bývalo v minulosti. Dnes aj vy môžete nosiť nádherné a sexi pančuchy proti kŕčovým žilám, ktoré dodajú vašim nohám krásu, komfort a predovšetkým lepšie zdravie. A ako presne vám pomôžu kompresívne pančuchy na kŕčové žily? Kompresia znamená tlak. Kompresívna sťahovacia pančucha vytvorí tlak na rozšírené žily, čím zúži ich prierez. Tým sa vaše žilové chlopne budú lepšie uzatvárať. Tieto kompresívne pančuchy sú efektívnou pomôckou proti kŕčovým žilám, ťažkým nohám a opuchom. Vhodné sú pri sedavých, kancelárskych prácach, počas dlhého cestovania v lietadle či autobuse, alebo v zamestnaniach, kde sa permanentne stojí.

6,95 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Gatta

Dámske kompresívne pančuchové nohavice Gatta Body Relaxmedica 40 DEN pomáhajú proti vzniku kŕčových žíl, navyše dokonale modelujú a zoštíhlia vašu postavu. Veľmi funkčné, zdravotné dámske pančuchy zaisťujú správny krvný obeh a pomáhajú vašim nohám proti opuchnutiu. Pančušky majú pozdĺž celej nohy na žily jemný, striedavý tlak (najväčší v oblasti členkov 6 mm Hg, nižšie pod kolenami 4,5 mm Hg a najnižší 3 mm Hg v oblasti stehien). V páse majú elastickú gumu, ktorá vás počas nosenia nebude tlačiť a vy sa budete cítiť veľmi komfortne.

Kompresívne pančuchové nohavice už dávno nie sú tými nepeknými pančuchami ako tomu bývalo v minulosti. Dnes aj vy môžete nosiť nádherné a sexi pančuchy proti kŕčovým žilám, ktoré dodajú vašim nohám krásu, komfort a predovšetkým lepšie zdravie. A ako presne vám pomôžu kompresívne pančuchy na kŕčové žily? Kompresia znamená tlak. Kompresívna sťahovacia pančucha vytvorí tlak na rozšírené žily, čím zúži ich prierez. Tým sa vaše žilové chlopne budú lepšie uzatvárať. Tieto kompresívne pančuchy sú efektívnou pomôckou proti kŕčovým žilám, ťažkým nohám a opuchom. Vhodné sú pri sedavých, kancelárskych prácach, počas dlhého cestovania v lietadle či autobuse, alebo v zamestnaniach, kde sa permanentne stojí.

Typ pančúch: kompresívne pančuchové nohavice
Hrúbka: 40 DEN
Vlastnosti: hrubšie, hladké, bez vzoru, elastické, komfortné, kompresívne, modelujúce, zoštihľujúce
Farba: viac farieb
Značka: Gatta
Materiál: 84 % polyamid, 16 % elastan

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info