Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Plavky Ella Blu Scuro M-238 tmavomodré (146)

PRE VÄČŠIE PRSIA PRE MOLETKY

Dvojdielne dámske plavky Ella sú ideálne pre väčšie poprsie. Tieto dvojdielne dámske plavky sú určené pre moletky, pre bacuľky a pre ženy kyprejších tvarov. V kombináci s vrchným dielom sú rôzne veľkosti nohavičiek. Plavky sú vyrobené z veľmi príjemnej látky s elegantným kvetinovým vzorom v odtieňoch čiernej a modrej. Podprsenka má košíčky s tenkými vystuženými vložkami, ktoré v prípade potreby môžu byť odstránené. V spodnej časti sú kostice, ktoré pomôžu pekne zdvihnúť prsia a držať ich na mieste. Obvod podprsenky je elastický a flexibilný, ľahko sa tak prispôsobí vaším potrebám. Ramienka na podprsenke sú nastaviteľné. Plavky sa zapínajú za chrbátom. Nohavičky majú vyšší strih. Z prednej strany sú zdobené pásom, ktorý dokonale vzorom dopĺňa podprsenku. Vzadu sú nohavičky hladké a jednofarebné. Látka je elastická. Výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, odolný voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, plavky sú rýchloschnúce. Tieto plavky krásne vytvarujú vaše telo.. ideálna voľba pre vás!

38,81 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Marko

Dvojdielne dámske plavky Ella sú ideálne pre väčšie poprsie. Tieto dvojdielne dámske plavky sú určené pre moletky, pre bacuľky a pre ženy kyprejších tvarov. V kombináci s vrchným dielom sú rôzne veľkosti nohavičiek. Plavky sú vyrobené z veľmi príjemnej látky s elegantným kvetinovým vzorom v odtieňoch čiernej a modrej. Podprsenka má košíčky s tenkými vystuženými vložkami, ktoré v prípade potreby môžu byť odstránené. V spodnej časti sú kostice, ktoré pomôžu pekne zdvihnúť prsia a držať ich na mieste. Obvod podprsenky je elastický a flexibilný, ľahko sa tak prispôsobí vaším potrebám. Ramienka na podprsenke sú nastaviteľné. Plavky sa zapínajú za chrbátom. Nohavičky majú vyšší strih. Z prednej strany sú zdobené pásom, ktorý dokonale vzorom dopĺňa podprsenku. Vzadu sú nohavičky hladké a jednofarebné. Látka je elastická. Výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, odolný voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, plavky sú rýchloschnúce. Tieto plavky krásne vytvarujú vaše telo.. ideálna voľba pre vás!

Plavky Ella - tabuľka veľkostí plaviek MarkoPlavky Ella - tabuľka veľkostí plaviek Marko

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info