Plavky Eliza Sensual M-122 jahodové (46)

Plavky Eliza Sensual M-122 jahodové (46)

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

TOP plavky! Luxusné dámske plavky v krásnej tropickej farbe. Ramienka sú nastaviteľné, regulovateľné a odnímateľné, je ich možné úplne odopnúť (umožňujú rovnomerné opálenie tela). Podprsenka plaviek je v strede zdobená nádhernými zirkónmi, ktoré jej dodávajú elegantnú iskru a šmrnc. Plavky sú skutočne pôvabné, na pláži v nich budete neprehliadnuteľná ... Jedna z najlepších volieb v tejto sezóne. Módna podprsenka má tvar balconette (bardotka), ktorá dokonale prináša krásu ženského tela a úžasne nadvihuje prsia. Prsia sú opticky väčšie a váš dekolt je tak plnší. Košíčky sú pevne vystužené, po bokoch je tiež pevná výstuž, podprsenka má kostice. Podprsenka pre zvýraznenie krásy ženských pŕs. Naviac od veľkosti S až XL má podprsenka push-up vypchávky, ktoré je možné v prípade potreby vyberať. Dokonale vyformujú sexi prsia. Podprsenka sa zapína vzadu. Nohavičky sú hladké, bez vzoru, v tvare "V", ktorý vizuálne dodáva vašej postave neodolateľný tvar a zvýrazňuje vaše sexi krivky. Predná strana nohavičiek je zdobená nariasenou látkou čo zvýrazňuje štýl celých plaviek. Krásna tropická (intenzívna) farba, jeden z najlepších štýlov a strihov podprsenky, výrobok najvyššej kvality, certifikovaný hologram, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, odolný proti slnečnému svetlu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné plavky s rýchloschnúcimi vlastnosťami.

37,09 € s DPH

Výrobca: Marko

TOP plavky! Luxusné dámske plavky v krásnej tropickej farbe. Ramienka sú nastaviteľné, regulovateľné a odnímateľné, je ich možné úplne odopnúť (umožňujú rovnomerné opálenie tela). Podprsenka plaviek je v strede zdobená nádhernými zirkónmi, ktoré jej dodávajú elegantnú iskru a šmrnc. Plavky sú skutočne pôvabné, na pláži v nich budete neprehliadnuteľná ... Jedna z najlepších volieb v tejto sezóne. Módna podprsenka má tvar balconette (bardotka), ktorá dokonale prináša krásu ženského tela a úžasne nadvihuje prsia. Prsia sú opticky väčšie a váš dekolt je tak plnší. Košíčky sú pevne vystužené, po bokoch je tiež pevná výstuž, podprsenka má kostice. Podprsenka pre zvýraznenie krásy ženských pŕs. Naviac od veľkosti S až XL má podprsenka push-up vypchávky, ktoré je možné v prípade potreby vyberať.  Dokonale vyformujú sexi prsia. Podprsenka sa zapína vzadu. Nohavičky sú hladké, bez vzoru, v tvare "V", ktorý vizuálne dodáva vašej postave neodolateľný tvar a zvýrazňuje vaše sexi krivky. Predná strana nohavičiek je zdobená nariasenou látkou čo zvýrazňuje štýl celých plaviek. Krásna tropická (intenzívna) farba, jeden z najlepších štýlov a strihov podprsenky, výrobok najvyššej kvality, certifikovaný hologram, šitý z  veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, odolný proti slnečnému svetlu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné plavky s rýchloschnúcimi vlastnosťami.

Plavky Eliza - tabuľka veľkostí plaviek Marko

 

 

 

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info