Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Plavky Virginia Sicily M-206 nebeské (25)

Veľmi romantické plavky zdobia jemné kvety, umiestnené na podprsenke aj nohavičkách. Podprsenka aj nohavičky sú jemne nariasené čo im dodáva skvelý štýl a extravagantný vzhľad. V spojitosti s nádhernými kvetmi tvoria jedinečné plavky, ktoré vám bude každý závidieť ;) Elegantné, perfektne sa prispôsobujú postave, zdôrazňujú a podčiarkujú ženské krivky. Na pláži budete magnet na oči. Podprsenka má vystužené košíčky s bočnými kosticami, ktoré nádherne držia a vytvarujú vaše poprsie k dokonalosti. Veľkosti S, M, L a XL obsahujú push-up vankúšiky (vložky), ktoré je možné vložiť zvnútra do "vreciek" podprsenky, a tak maximalizovať váš dekolt. Vankúšiky push up sú odnímateľné. Môžete si tak vybrať, či budete nosiť plavky s nimi alebo bez nich. Podprsenka sa viaže na krku a na chrbáte. Výhodou je, že veľkosť obvodu podprsenky si tak môžete prispôsobiť vašim potrebám. Viazanie na krku je možné úplne odstrániť - výborné riešenie pre dokonalé opaľovanie a chytanie bronzu. Nohavičky majú výborný strih, ktorý vytvaruje váš zadoček, sú jemne nariasené. Na nohavičkách sú tiež drobné kvety v štýle aké sú na podprsenke. Nohavičky sú elastické, pomôžu vytvarovať zadoček, schovať menšie nedokonalosti (majú širšie boky) a pekne sa prispôsobia postave. Tento model plaviek by nemal v tejto sezóne chýbať vo vašom šatníku a v kufri zbalenom na dovolenku :) Plavky sú vhodné na kúpanie aj slnenie, výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, plavky sú odolné voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné.

39,68 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Marko

Veľmi romantické plavky zdobia jemné kvety, umiestnené na podprsenke aj nohavičkách. Podprsenka aj nohavičky sú jemne nariasené čo im dodáva skvelý štýl a extravagantný vzhľad. V spojitosti s nádhernými kvetmi tvoria jedinečné plavky, ktoré vám bude každý závidieť ;)  Elegantné, perfektne sa prispôsobujú postave, zdôrazňujú a podčiarkujú ženské krivky. Na pláži budete magnet na oči. Podprsenka má vystužené košíčky s bočnými kosticami, ktoré nádherne držia a vytvarujú vaše poprsie k dokonalosti. Veľkosti S, M, L a XL obsahujú push-up vankúšiky (vložky), ktoré je možné vložiť zvnútra do "vreciek" podprsenky, a tak maximalizovať váš dekolt. Vankúšiky push up sú odnímateľné. Môžete si tak vybrať, či budete nosiť plavky s nimi alebo bez nich. Podprsenka sa viaže na krku a na chrbáte. Výhodou je, že veľkosť obvodu podprsenky si tak môžete prispôsobiť vašim potrebám. Viazanie na krku je možné úplne odstrániť - výborné riešenie pre dokonalé opaľovanie a chytanie bronzu. Nohavičky majú výborný strih, ktorý vytvaruje váš zadoček, sú jemne nariasené. Na nohavičkách sú tiež drobné kvety v štýle aké sú na podprsenke. Nohavičky sú elastické, pomôžu vytvarovať zadoček, schovať menšie nedokonalosti (majú širšie boky) a pekne sa prispôsobia postave. Tento model plaviek by nemal v tejto sezóne chýbať vo vašom šatníku a v kufri zbalenom na dovolenku :)  Plavky sú vhodné na kúpanie aj slnenie, výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, plavky sú odolné voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné.

Plavky Virginia - tabulka velkosti plaviek Marko

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info