Čierne a biele rúška v obidvoch veľkostiach sme naskladnili. Odosielame v utorok 26.5.2020. Rúška môžete objednať TU >

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Plavky Virginia Sicily M-206 nebeské (25)

Veľmi romantické plavky zdobia jemné kvety, umiestnené na podprsenke aj nohavičkách. Podprsenka aj nohavičky sú jemne nariasené čo im dodáva skvelý štýl a extravagantný vzhľad. V spojitosti s nádhernými kvetmi tvoria jedinečné plavky, ktoré vám bude každý závidieť ;) Elegantné, perfektne sa prispôsobujú postave, zdôrazňujú a podčiarkujú ženské krivky. Na pláži budete magnet na oči. Podprsenka má vystužené košíčky s bočnými kosticami, ktoré nádherne držia a vytvarujú vaše poprsie k dokonalosti. Veľkosti S, M, L a XL obsahujú push-up vankúšiky (vložky), ktoré je možné vložiť zvnútra do "vreciek" podprsenky, a tak maximalizovať váš dekolt. Vankúšiky push up sú odnímateľné. Môžete si tak vybrať, či budete nosiť plavky s nimi alebo bez nich. Podprsenka sa viaže na krku a na chrbáte. Výhodou je, že veľkosť obvodu podprsenky si tak môžete prispôsobiť vašim potrebám. Viazanie na krku je možné úplne odstrániť - výborné riešenie pre dokonalé opaľovanie a chytanie bronzu. Nohavičky majú výborný strih, ktorý vytvaruje váš zadoček, sú jemne nariasené. Na nohavičkách sú tiež drobné kvety v štýle aké sú na podprsenke. Nohavičky sú elastické, pomôžu vytvarovať zadoček, schovať menšie nedokonalosti (majú širšie boky) a pekne sa prispôsobia postave. Tento model plaviek by nemal v tejto sezóne chýbať vo vašom šatníku a v kufri zbalenom na dovolenku :) Plavky sú vhodné na kúpanie aj slnenie, výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, plavky sú odolné voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné.

39,68 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Marko

Veľmi romantické plavky zdobia jemné kvety, umiestnené na podprsenke aj nohavičkách. Podprsenka aj nohavičky sú jemne nariasené čo im dodáva skvelý štýl a extravagantný vzhľad. V spojitosti s nádhernými kvetmi tvoria jedinečné plavky, ktoré vám bude každý závidieť ;)  Elegantné, perfektne sa prispôsobujú postave, zdôrazňujú a podčiarkujú ženské krivky. Na pláži budete magnet na oči. Podprsenka má vystužené košíčky s bočnými kosticami, ktoré nádherne držia a vytvarujú vaše poprsie k dokonalosti. Veľkosti S, M, L a XL obsahujú push-up vankúšiky (vložky), ktoré je možné vložiť zvnútra do "vreciek" podprsenky, a tak maximalizovať váš dekolt. Vankúšiky push up sú odnímateľné. Môžete si tak vybrať, či budete nosiť plavky s nimi alebo bez nich. Podprsenka sa viaže na krku a na chrbáte. Výhodou je, že veľkosť obvodu podprsenky si tak môžete prispôsobiť vašim potrebám. Viazanie na krku je možné úplne odstrániť - výborné riešenie pre dokonalé opaľovanie a chytanie bronzu. Nohavičky majú výborný strih, ktorý vytvaruje váš zadoček, sú jemne nariasené. Na nohavičkách sú tiež drobné kvety v štýle aké sú na podprsenke. Nohavičky sú elastické, pomôžu vytvarovať zadoček, schovať menšie nedokonalosti (majú širšie boky) a pekne sa prispôsobia postave. Tento model plaviek by nemal v tejto sezóne chýbať vo vašom šatníku a v kufri zbalenom na dovolenku :)  Plavky sú vhodné na kúpanie aj slnenie, výrobok je najvyššej kvality, certifikovaný hologramom, šitý z veľmi kvalitnej talianskej tkaniny Carvico Tessuti, plavky sú odolné voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku, dokonale nepriehľadné.

Plavky Virginia - tabulka velkosti plaviek Marko

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info