Bas Bleu Vanessa čierne lesklé "kožené "legíny 200 DEN

Bas Bleu Vanessa čierne lesklé "kožené "legíny 200 DEN

Hodnotenie produktu: 4/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 25,43 € s DPH

Výrobca: Bas Bleu

Dámske čierne legíny s imitáciou čiernej kože! Vždy módne a očarujúce! Hladké, nepriehľadné, čierne lesklé "kožené" legíny Bas Bleu Vanessa, ktoré imitujú kožené nohavice. Vyrobené sú z príjemného a elastického materiálu, ktorý dodáva komfort počas celodenného nosenia. Tieto legíny s imitáciou kože vám dokonale vytvarujú vašu postavu. Hrúbka 200 DEN. Zloženie: 100% polyester. Imitácia kože: ECO-koža, od renomovaných výrobcov s medzinárodným certifikátom Oeko-Tex. Čierne legíny alebo čierne legínové nohavice by mali byť povinnou výbavou v šatníku každej mladej dámy. Legíny imitácia kože sú určené pre všetky dravé ženy a rockerky ;)

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info