Dámske plavky výpredaj

 vv

Bas Bleu Jessica čierne nohavicové legíny 200 DEN

Bas Bleu Jessica čierne nohavicové legíny 200 DEN

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 27,98 € s DPH

Výrobca: Bas Bleu

Unikátne a nezvyčajné čierne legínové nohavice Bas Bleu Jessica, ktoré sú dokonalou imitáciou nohavíc. Legíny sú zdobené po celej dĺžke lesklým pásom, ktorý optický predĺži vaše nohy. Na spodnej časti legín sú gombíky, ktoré dodávajú štýl a vkus. Legíny sú nepriehľadné, flexibilné, príjemné na dotyk s hrúbkou 200 DEN. Vhodné sú v kombinácii s elegantnými blúzkami a podpätkami. Staňte sa neprehliadnuteľnou. Vyrobené sú z príjmeného a kvalitného materiálu. Doprajte si skutočné prekvapenie pre každú ženu. Zloženie: 85% polyester, 15% spandex. Čierne legíny alebo čierne legínové nohavice by mali byť povinnou výbavou v šatníku každej mladej dámy ;)

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info