Ochranné rúška na sklade – odosielame do 24 hodín! ZOBRAZIŤ RÚŠKA >

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

Mamma Donna 50 DEN tehotenské pančuchy

VIAC FARIEB

Skvelé, komfortné pančuchy pre tehotné! Luxusná značka Veneziana nezabúda ani na budúce mamičky a potreby tehotných žien. V záujme pohodlia pre vás a vaše bábätko odporúčame tieto relaxačné, flexibilné pančuchové nohavice, so špeciálnym klínom na brušku (sú "zbavené" pásu, aby netlačili), veľmi pohodlné. Pančušky sú bez "nohavičkovej časti" čo znamená, že sú ukončené akoby boli obtiahnuté šaty. Keď si ich vytiahnete po prsia ako na obrázku, ich dĺžku budete mať približne po kolená. Tehotenské pančuchy Mamma Donna sú vyrobené z mikrovlákna, sú veľmi príjemné na telo a pohodlné na nosenie, matné. Hrúbka 50 DEN. Zloženie: 88% polyamid, 12% elastan. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni.

8,14 € s DPH

Dostupnosť: Dostupné 2-5 dní

Výrobca: Veneziana

Skvelé, komfortné pančuchy pre tehotné! Luxusná značka Veneziana nezabúda ani na budúce mamičky a potreby tehotných žien. V záujme pohodlia pre vás a vaše bábätko odporúčame tieto relaxačné, flexibilné pančuchové nohavice, so špeciálnym klínom na brušku (sú "zbavené" pásu, aby netlačili), veľmi pohodlné. Pančušky sú bez "nohavičkovej časti" čo znamená, že sú ukončené akoby boli obtiahnuté šaty. Keď si ich vytiahnete po prsia ako na obrázku, ich dĺžku budete mať približne po kolená. Tehotenské pančuchy Mamma Donna sú vyrobené z mikrovlákna, sú veľmi príjemné na telo a pohodlné na nosenie, matné. Hrúbka 50 DEN. Zloženie: 88% polyamid, 12% elastan. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni.

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

NAPOSLEDY PREZERANÝ TOVAR

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info