Zobraziť novú kolekciu plaviek

Mamma Donna 50 DEN tehotenské pančuchy

Mamma Donna 50 DEN tehotenské pančuchy

Hodnotenie produktu: 4.78/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

VIAC FARIEB

  • Cena: 8,14 € s DPH

Výrobca: Veneziana

Skvelé, komfortné pančuchy pre tehotné! Luxusná značka Veneziana nezabúda ani na budúce mamičky a potreby tehotných žien. V záujme pohodlia pre vás a vaše bábätko odporúčame tieto relaxačné, flexibilné pančuchové nohavice, so špeciálnym klínom na brušku (sú "zbavené" pásu, aby netlačili), veľmi pohodlné. Pančušky sú bez "nohavičkovej časti" čo znamená, že sú ukončené akoby boli obtiahnuté šaty. Keď si ich vytiahnete po prsia ako na obrázku, ich dĺžku budete mať približne po kolená. Tehotenské pančuchy Mamma Donna sú vyrobené z mikrovlákna, sú veľmi príjemné na telo a pohodlné na nosenie, matné. Hrúbka 50 DEN. Zloženie: 88% polyamid, 12% elastan. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info