Zobraziť novú kolekciu plaviek

Pančuchy Veneziana Comfort 40 DEN proti únave nôh a opuchom

Pančuchy Veneziana Comfort 40 DEN proti únave nôh a opuchom

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

  • Cena: 5,17 € s DPH

Výrobca: Veneziana

Číslo jedna z pomedzi pančúch na dokonalý relax vašich nôh! Relaxačné, zdravotné pančuchy Comfort s hrúbkou 40 DEN od značky Veneziana. Pančuchy sú kompresívne, pozdĺž celej nohy je na nohy vyvíjaný jemný, striedavý tlak (najväčší je v oblasti členkov, stredne silný v oblasti lýtok, stredný v oblasti kolien a mierny v oblasti stehien). Pančuchy sú flexibilné, navrhnuté v záujme vášho pohodlia a zdravia. Uľahčujú správnu cirkuláciu krvi. Zdravotné relaxačné kompresívne pančuchy zabraňujú únave a opuchu nôh. Majú bavlnený klin a mierne spevnenú nohavičkovú časť. Zloženie: 77% polyamid, 21% elastan, 2% bavlna. Talianska značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, top dizajn a kvalitu na najvyššej úrovni. Kompresívne pančuchové nohavice už dávno nie sú tými nepeknými pančuchami ako tomu bývalo v minulosti. Dnes aj vy môžete nosiť nádherné a sexi pančuhy proti kŕčovým žilám, ktoré dodajú vašim nohám krásu, komfort a predovšetkým lepšie zdravie. A ako presne vám pomôžu kompresívne pančuchy na kŕčové žily? Kompresia znamená tlak. Kompresívna sťahovacia pančucha vytvorí tlak na rozšírené žily, čím zúži ich prierez. Tým sa vaše žilové chlopne budú lepšie uzatvárať. Tieto kompresívne pančuchy sú efektívnou pomôckou proti kŕčovým žilám, ťažkým nohám a opuchom. Nohy vám doslova odľahčia. Vhodné sú pri sedavých, kancelárskych prácach, počas dlhého cestovania v lietadle či autobuse, alebo v zamestnaniach kde sa permanentne stojí.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info