Pančuchy na podväzkový pás Veneziana Calze Mary 20 DEN

Pančuchy na podväzkový pás Veneziana Calze Mary 20 DEN

Hodnotenie produktu: 5/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

VIAC FARIEB

Jeden z bestsellerov medzi podväzkovými pančuchami! Pôvabné a luxusné podväzkové pančuchy Calze Mary plné zmyselnosti, ktoré sú vhodné k podväzkovému pásu. Tieto pančušky vám prinesú dávku sexappealu a rozkoše. Sú zdobné čipkou, ktorá má približne 10 cm na šírku. Hrúbka pančúch je 20 DEN. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, top dizajn a kvalitu pančúch na najvyššej úrovni. Typ pančúch: podväzkové pančuchy Hrúbka: 20 DEN Značka: Veneziana Materiál: 88% nylon, 12% spandex

7,46 € s DPH

Výrobca: Veneziana

Jeden z bestsellerov medzi podväzkovými pančuchami! Pôvabné a luxusné podväzkové pančuchy Calze Mary plné zmyselnosti, ktoré sú vhodné k podväzkovému pásu. Tieto pančušky vám prinesú dávku sexappealu a rozkoše. Sú zdobné čipkou, ktorá má približne 10 cm na šírku. Hrúbka pančúch je 20 DEN. Značka Veneziana ponúka sofistikovaný štýl, top dizajn a kvalitu pančúch na najvyššej úrovni.

Typ pančúch: podväzkové pančuchy
Hrúbka: 20 DEN
Značka: Veneziana
Materiál: 88% nylon, 12% spandex

Kontakt Liliana.sk - neváhajte nás kontaktovať prosím, radi vám poradíme

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, zašlite nám tovar späť a my vám ho vymeníme alebo obratom vrátime späť peniaze.

U nás nakupujete bezpečne

Nákup u nás je bezpečný a spoľahlivý. Samozrejmosťou je garancia výmeny a vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info