Dámske plavky výpredaj

Zobraziť čiapky

Plavky Lily 2 M-111 ružové (88)

Plavky Lily 2 M-111 ružové (88)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 21,56 € s DPH

Výrobca: Marko

Športové plavky bez kostíc, ideálne pre väčšie poprsia. Sú dostupné v netypických rozmeroch (väčšie pre hornú časť tela, menšie pre dolnú časť). Majú vyššie plnšie nohavičky, ktoré umožňujú cítiť sa sebavedome a pohodlne. Plavky sú v tejto verzii v ružovej farbe, vhodné pre nevinné ženy. Podprsenka má silnejšiu dolnú časť a širšie ramienka. Zároveň má spevnenú vypchávku, ktorú je možné vybrať a vytvoriť tým mäkké košíčky. Pod líniou poprsia i na nohavičkách je elegantný doplnok v tvare malého zapínania. Plavky sú vyrobené z dvoch druhov látok - nohavičky sú matné, podprsenka sa ľahko leskne. Podprsenka je na zaväzovanie na šiji i na chrbte. Plavky sú vyrobené z vysoko kvalitných talianskych materiálov a majú hologram, ktorý garantuje originalitu výrobku.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info