vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Betsy M-077k (88) červené (čierne bodky)

Plavky Betsy M-077k (88) červené (čierne bodky)

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 21,74 € s DPH

Výrobca: Marko

Nič tak krásne nezvýrazní postavu ako tieto plavky. Betsy sú skutočným hitom plážovej módy. Veľmi zmyselné a súčasne tak nevinne vyzerajúce. Vystužené košíčky s vlnovkou upozorňujú na poprsie a zvádzajú všetky pohľady. Uprostred je bižutérne koliesko a hravé viazanie. Látka sa jemne leskne na slnku. Plavky sú pohodlné, plné nohavičky zvýrazňujú tvar bokov. Sú na výber v mnohých farebných prevedeniach. Jednoducho zažite ten pocit výnimočnosti. Podprsenka má vystužené košíčky s vypchávkami push-up, ktoré sú dodávané u rozmerov S, M, L. Väčšie rozmery XL, XXL majú len vystužené košíčky bez vypchávok. Plavky majú vzadu pohodlné zapínanie a ramienka sú nastaviteľné tak ako u klasických podprseniek. Plavky výrobcu Marko sú vyrobené z vysoko kvalitných talianskych látok a všetky majú hologram svedčiaci o originalite výrobku.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info