vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Angelina M-148 (148) fialové

Plavky Angelina M-148 (148) fialové

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 25,88 € s DPH

Výrobca: Marko

Angelina sú inšpirujúce plavky, ktoré zvýrazňujú Váš výnimočný charakter. Fialové s leopardím vzorom. Sú ideálne na pláž počas žeravého dňa. Podprsenka je zvláštna svojou úžasnou konštrukciou vystužených košíčkov, ktoré umožňujú výrazne nadvihnúť a zdôrazniť poprsie. Zostavu u rozmerov S, M, L dopĺňajú vypchávky push-up, vďaka ktorým je poprsie plnšie a zväčšené. Dekolt zdobí hravá vlnovka. Podprsenka je na zaväzovanie na chrbte i na šiji. Nohavičky krásne zakrývajú zadoček, na boku majú nastavenie obvodu, ktoré dovoľuje prispôsobiť si rozmer podľa potreby. Taliansky, vysoko akostný materiál je odolný voči opotrebovaniu. Hologram svedčí o najvyššej kvalite výrobku a značke výrobcu.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info