Jednodielne plavky Gabrielle M-123 (122) morská zelená

Jednodielne plavky Gabrielle M-123 (122) morská zelená

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Skutočný hit tejto sezóny. Gabrielle M-123 sú výnimočne elegantné jednodielne plavky s odopínateľnými ramienkami, ktoré úžasne modelujú postavu. V tomto prevedení sú vo farbe morskej zelenej. Pozornosť si zaslúži ich strih - elastická látka, mierne naberaná, s prešitím, retušujú drobné nedostatky postavy a tým ju módne a atraktívne zdôrazňujú. Horná časť je z vytvarovaných vystužených košíčkov, vo vnútri podšitá ďalšou vrstvou tkaniny. Krásne modeluje poprsie, nadvihuje ho a žensky zvýrazňuje. U rozmerov S, M, L sú tiež vypchávky push-up, ktoré umožnia opticky zväčšiť poprsie.Vzadu je zapínanie (rovnako ako u klasických podprseniek) a dolnú časť tvoria nohavičky (chrbát je odkrytý). Ramienka sú ozdobené bižutériou, ktorá sa krásne leskne pod slnečnými lúčmi. Plavky sú z vysoko kvalitného talianskeho materiálu. Sú skutočným luxusom, ktorý si môžete dopriať.

39,33 € s DPH

Výrobca: Marko

Skutočný hit tejto sezóny. Gabrielle M-123 sú výnimočne elegantné jednodielne plavky s odopínateľnými ramienkami, ktoré úžasne modelujú postavu. V tomto prevedení sú vo farbe morskej zelenej. Pozornosť si zaslúži ich strih - elastická látka, mierne naberaná, s prešitím, retušujú drobné nedostatky postavy a tým ju módne a atraktívne zdôrazňujú. Horná časť je z vytvarovaných vystužených košíčkov, vo vnútri podšitá ďalšou vrstvou tkaniny. Krásne modeluje poprsie, nadvihuje ho a žensky zvýrazňuje. U rozmerov S, M, L sú tiež vypchávky push-up, ktoré umožnia opticky zväčšiť poprsie.Vzadu je zapínanie (rovnako ako u klasických podprseniek) a dolnú časť tvoria nohavičky (chrbát je odkrytý). Ramienka sú ozdobené bižutériou, ktorá sa krásne leskne pod slnečnými lúčmi. Ramienka sú nastaviteľné (posúvacie) a ľahko si ich môžete prispôsobiť. Plavky sú z vysoko kvalitného talianskeho materiálu. Sú skutočným luxusom, ktorý si môžete dopriať.

Plavky Marko Gabrielle M-123 tabulka velkosti

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info