vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Shakira T M-132 (95) ružové

Plavky Shakira T M-132 (95) ružové

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 26,22 € s DPH

Výrobca: Marko

Jedna z najlepších ponúk tejto sezóny. Shakira M-132. Ide o hravo zvodné plavky. Ramienka je možné šikovne zaviazať ako na šiji, tak aj na poprsie. Sú výborné pre opaľovanie, pretože umožňujú rovnomerné opálenie pokožky. V sladkom prevedení ružovej farby. Podprsenka má formu topu a má (vyberateľné) spevňujúce vypchávky, vďaka ktorým poprsie vyzerá plnšie - zmyselne a výnimočne. Boky podprsenky majú zvislé kostice, ktoré zaručujú dokonalé udržanie vzhľadu (podprsenka sa nezosúva). Nohavičky sú naozajstným hitom. Vzadu sú trochu vyššie, na bokoch majú dvojitú naberanú tkaninu a ozdobné zaväzovanie. Vytvára písmeno V, čím získava postava koketný vzhľad a sebavedomie. Vysoko kvalitná talianska tkanina a hologram svedčí o najvyššej kvalite modelu, ktorá je potvrdená aj logom výrobcu.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info