vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Evelin M-147 (126) hnedé

Plavky Evelin M-147 (126) hnedé

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 26,91 € s DPH

Výrobca: Marko

Trocha exotiky na žeravú, piesočnatú pláž - prečo nie? To sú Evelin - výnimočne ženské plavky, ktorých podprsenka je zo zvodného leopardieho vzoru. Zvodné, krásne a elegantné. V strede je štýlová bižutérna ozdoba v zlatom odtieni. ... Podprsenka má vystužené košíčky s kosticami, ktoré dokonale nadvihujú poprsie a príťažlivo ho modelujú. Pre ženy, ktoré túžia po väčšom poprsí, výrobca pridal vypchávky push-up, ktoré sú dodávané pri modeloch s rozmermi S, M, L. Vypchávky vypĺňajú košíčky a úžasne zväčšujú poprsie. Podprsenka je na zaväzovanie na šiji a na chrbte má zapínanie. Plavky v zmyselnej hnedej farbe. Nohavičky sú hladké a na zaväzovanie na bokoch. Šnúrky viazanie majú leopardí vzor. Plavky sú z vysoko kvalitnej talianskej tkaniny. Majú hologram garantujúci najvyššiu kvalitu a originalitu modelu.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info