vv

  • Využite poštovné ZDARMA!
  • Previous
  • Ďalší

Plavky Dominica M-130 (109) slivkové

Plavky Dominica M-130 (109) slivkové

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

pre väčšie priblíženie použite koliesko na myši

  • Cena: 26,22 € s DPH

Výrobca: Marko

Sladko, koketné a ženské ... Dominica, to sú úžasné plavky, ktoré nádherne zdobia telo. Sú v tajomnej, tmavo fialovej farbe slivkového odtieňu. Módne drobné pásiky na seba zvádzajú všetky pohľady. Podprsenka má širšie ramienka, ktoré sú veľmi príťažlivé a sú skutočnou ozdobou tohto modelu. Košíčky sú vystužené s kosticami. Dokonale nadnáša poprsie a sťahujú ho k stredu a zvodne zvýrazňujú. K rozmerom S, M, L sú pridané aj vypchávky push-up, ktoré umožňujú opticky zväčšiť poprsie a vytvoriť tak delkolt snov. Stred je ozdobený jemným doplnkom. Podprsenka má zaväzovanie na šiji i na chrbte. Nohavičky sú s opaskom, ktorý zdobí iba ich prednú časť. Talianska, elastická, vysoko akostná látka a hologram svedčí o najvyššej kvalite modelu, ktorá je navyše potvrdená aj logom výrobcu.

Vložte váš e-mail a zaregistrujte sa do nášho newslettra. Neujdu vám žiadne zľavy a novinky. Ďakujeme.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info