Vestiva BD 021 dámske body s dlhým rukávom

Vestiva BD 021 dámske body s dlhým rukávom

Hodnotenie produktu: 4.86/5 (29x)

Vaše hodnotenie:

Dostupné vo viacerých farbách

Vestiva BD 021 dámske body s dlhým rukávom - TOP produkt obľúbený u našich zákazníkov! Perfektné, elegantné, hladké body s dlhým rukávom vyrobené z kvalitnej a veľmi príjemnej bavlny. Dekolt je guľatý, s hlbším výstrihom. Toto body je možné nosiť ako spodný diel pod priliehavé oblečenie, top alebo blúzku, ale taktiež ako samostatné tričko. Priliehavý strih zdôrazní vaše zvodné krivky. Toto komfortné body Vestiva BD 021 má v rozkroku praktické zapínanie na tri cvočky. Ideálne pre nadchádzajúce chladné obdobie. Zloženie: 92% bavlny, 8% elastan. Hýčkajte sa a objednajte ešte dnes! Dokonalý prostriedok proti nachladnutiu ;)

18,99 € s DPH

Výrobca: Gaia

Vestiva BD 021 dámske body s dlhým rukávom - TOP produkt obľúbený u našich zákazníkov! Perfektné, elegantné, hladké body s dlhým rukávom vyrobené z kvalitnej a veľmi príjemnej bavlny. Dekolt je guľatý, s hlbším výstrihom. Toto body je možné nosiť ako spodný diel pod priliehavé oblečenie, top alebo blúzku, ale taktiež ako samostatné tričko. Priliehavý strih zdôrazní vaše zvodné krivky. Toto komfortné body Vestiva BD 021 má v rozkroku praktické zapínanie na tri cvočky. Ideálne pre nadchádzajúce chladné obdobie. Zloženie: 92% bavlny, 8% elastan. Hýčkajte sa a objednajte ešte dnes! Dokonalý prostriedok proti nachladnutiu ;)

 

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info