Dámske priesvitné luxusné čipkované boxerky francúzskeho strihu Wol-Bar Coco

Dámske priesvitné luxusné čipkované boxerky francúzskeho strihu Wol-Bar Coco

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Skutočne exkluzívny model dámskych nohavičiek vyrobený z veľmi kvalitnej francúzskej krajky. Elegantné, čipkované boxerky francúzskeho strihu Coco od vašej obľúbenej značky Wol-Bar sú spodnou bielizňou s veľkým nádychom luxusu. Luxusný tylový vzdušný materiál s nádhernou výšivkou listov na strome je veľmi príjemný na telo. Dámske nohavičky sú ozdobené na boku malou saténovou mašličkou. Šortky majú mäkký bavlnený klin. Sú priesvitné spredu aj zo zadu, čo im dodáva jemne erotický podtón. Spolu v kombinácii s čipkou budete pôsobiť neskutočne zvodne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Dámske nohavičky značky Wol-Bar sú balené v peknej, papierovej krabičke. Vhodné tiež ako darček.

16,78 € s DPH

Výrobca: Wol-Bar

Skutočne exkluzívny model dámskych nohavičiek vyrobený z veľmi kvalitnej francúzskej krajky. Elegantné, čipkované boxerky francúzskeho strihu Coco od vašej obľúbenej značky Wol-Bar sú spodnou bielizňou s veľkým nádychom luxusu. Luxusný tylový vzdušný materiál s nádhernou výšivkou listov na strome je veľmi príjemný na telo. Dámske nohavičky sú ozdobené na boku malou saténovou mašličkou. Šortky majú mäkký bavlnený klin. Sú priesvitné spredu aj zo zadu, čo im dodáva jemne erotický podtón. Spolu v kombinácii s čipkou budete pôsobiť neskutočne zvodne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Dámske nohavičky značky Wol-Bar sú balené v peknej, papierovej krabičke. Vhodné tiež ako darček.

Tabuľka veľkostí značky Wol-Bar - dámske nohavičky a tangá

 Veľkosť   S   M   L   XL   2XL 
 Konfekčná veľkosť  36 38 40 42 44
 Obvod bokov (cm)   82-92   92-104   104-114   114-126   126-138 

Ako sa správne odmerať a vybrať vhodnú veľkosť? Potrebujeme poznať obvod bokov, ktorý meriame v najširšom mieste bokov cez bedrové kosti.

Garantujeme vám 100% vrátenie peňazí v prípade vašej nespokojnosti.

Garantujeme vám 100% spokojnosť! Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len frázou. Reklamácie riešime do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nespokojnosti vraciame peniaze späť zaslaním na váš účet.

U nás nakupujete bezpečne

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info